Instagram Beğeniler Nasıl Artar?

Instagram Beğeniler Nasıl Artar?

Instagram Beğeniler Nasıl Artar?

Son dönemlerde en çok kullanılan sosyal platformlardan biri olan Instagram yeni özellikleri ile de günden güne kullanıcısının artmasına neden olmaktadır. Instagramda kişiler hayat hikayelerini, fotoğraflarını paylaşabildiği gibi aynı zamanda alım-satım işlemleri de yapabilmektedir. Pek çok farklı alanda imkan tanıyan Instagram bu nedenle beğeniler ve takipçi sayısı ile yakından ilgilidir. Takipçi sayısı yüksek olan sayfalarda paylaşım daha fazla yapılmakta ve insanlar daha keyifli vakit geçirebilmektedir. Kendine özgü takipçi kitlesi yakalamayı başarabilmiş kişiler yaptıkları işlerde de tanınma fırsatı yakalamaktadır. Bu nedenle Instagram doğru amaçlar ile kullanıldığında aynı zamanda pek çok kişinin yeni fırsatlar yakalamasına de destek olabilmektedir.

Facebook, Twetter gibi en çok kullanılan sosyal ağlar arasında kısa sürede yer almayı başaran Instagram'ın en önemli özelliği fotoğraf paylaşımının yapılmasıdır. Diğer sosyal medya hesaplarından da kişiler fotoğraf paylaşabilmektedir elbette. Fakat Instagram'ı diğer sosyal medya araçlarından ayıran özellik yalnızca fotoğraflar üzerinden işleyen bir ağ olmasıdır. Bu nedenle Instagram'da takipçi sayınızın artması daha çok fotoğraf paylaşımı ve daha çok beğeni anlamına gelmektedir.

Instagram Takipçi Kasma Nedir?
Instagram'ın önemli özelliklerinden biri de takipçi artırma yolladır. Kişiler takipçileri artırmak için farklı yöntemlere başvurabilmektedir. Genellikle takipçileri artırmanın yollarından biri hashtag kullanımı ve aktif olarak Isntagram'ı takip etmekle ilgilidir. Fakat kimi kullanıcılar çok daha fazla kişiye ulaşabilmek için Instagram takipçi kasma yollarını da denemektedir. Takipçi kasma öncelikle pek çok program ve yazılım ile çalıştırılabilmesi mümkün bir sitemdir. Bu nedenle öncelikle bu yazılımları cep telefonlarınıza yükleyip daha sonra Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. 

Uygulamayı yüklediğinizde artık Instagram hesabınız bu uygulamanın kontrolünde olacaktır. Bu uygulama sizin adınıza paylaşımlar yapıyor. Fakat uygulama bir süre sonra 7500 takipçiye ulaştığında hesabınızı geçici bir süreliğine engelleyebiliyor. Bu sistemin hatasız bir şekilde işlemesi için pek çok program sayesinde takipçi kasma uygulaması da geliştirilmiştir. Takipçi kasma hilesi ile istediğiniz kadar takipçi elde edebilmeniz mümkündür. Böylece haftanın fenomenleri arasında giriş yaparak daha fazla kişiye ulaşarak popülerliğinizi artırabilmeniz de mümkündür. 

2017-10-11 17:29:52

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

İnstagramda Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnstagramda Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

İnstagramda Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır? Hiç bir ücret ödemeden kullanmakta olduğunuz instagram hesabınızda sizi takip eden kişi sayısını arttırmak ister misiniz? Eğer cevabınız

İnstagram Beğeni Kasma

İnstagram Beğeni Kasma

İnstagram Beğeni Kasma İnstagram fotoğraf odaklı bir paylaşım sitesi olduğu için diğer sosyal ağlardan bir tık daha öndedir. İnstagram anılarımızı, hatıralarımızı, gittiğimiz şehir

Akıllı Telefonlar İle Tüm Gün Sosyalleşiyoruz

Akıllı Telefonlar İle Tüm Gün Sosyalleşiyoruz

Akıllı Telefonlar İle Tüm Gün Sosyalleşiyoruz Telefonunuz sizin her şeyiniz mi, onsuz adım bile atmıyor musunuz, yeni çıkan tüm uygulamalar sizin olsun mu istiyorsunuz? Bu yazımız sizin için.